Rada gminy

Przewodniczący Rady Gminy Ojrzeń

Grzegorz Lejman

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w każdy pierwszy piątek miesiąca

w godz. 14.00 – 16.00 w Urzędzie Gminy w Ojrzeniu  (pokój nr 3)

 

SKŁAD RADY GMINY OJRZEŃ – KADENCJA 2014-2018r.

IMIĘ I NAZWISKOMIEJSCOWOŚĆFUNKCJA
Jacek KAŁWAObrąb
Agnieszka KĘDZIERSKALuberadz
Dariusz KUCIŃSKIKraszewo
Grzegorz LEJMANGostominPrzewodniczący Rady Gminy Ojrzeń
Elżbieta MACIEJEWSKABronisławie
Robert MARCYSIAKMłock
Jan MARTCZAKKicin
Marek OLECHOWICZNowa Wieś
Piotr PIEKARZEWSKIOjrzeń
Mirosław STUDZIŃSKIKałki
Dominik ŚLUBOWSKIOjrzeńWiceprzewodniczący Rady Gminy Ojrzeń
Hanna WIŚNIEWSKAKraszewo
Arkadiusz WRÓBLEWSKIOjrzeń
Ryszard WYSOCKI Ojrzeń
Marcin ZADROŻNYŻochy

SKŁADY KOMISJI RADY GMINY OJRZEŃ – KADENCJA 2014-2018r.

KOMISJA REWIZYJNA
PrzewodniczącyJan Martczak
CzłonkowieArkadiusz Wróblewski, Mirosław Studziński, Hanna Wiśniewska, Ryszard Wysocki, Marek Olechowicz, Robert Marcysiak
KOMISJA ROZWOJU GOSPODARCZEGO, BUDŻETU, OŚWIATY I KULTURY
PrzewodniczącyHanna Wiśniewska
CzłonkowieMarek Olechowicz, Ryszard Wysocki, Mirosław Studziński, Agnieszka Kędzierska, Dominik Ślubowski, Marcin Zadrożny
KOMISJA BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA
PrzewodniczącyDariusz Kuciński
CzłonkowiePiotr Piekarzewski, Jan Martczak, Jacek Kałwa, Elżbieta Maciejewska, Robert Marcysiak, Arkadiusz Wróblewski, Grzegorz Lejman

 

SKŁAD RADY GMINY OJRZEŃ – KADENCJA 2010-2014r.

IMIĘ I NAZWISKOMIEJSCOWOŚĆFUNKCJA
Jacek BILIŃSKIWola Wodzyńska
Danuta Dorota BIŃCZYCKAMłock
Agata BUCZEK
Bronisławie
Ryszard WYSOCKIOjrzeń
Janusz KUCHARSKIKałki
Dariusz KUCIŃSKIKraszewoPrzewodniczący Rady Gminy Ojrzeń
Grzegorz LEJMANGostominWiceprzewodniczący Rady Gminy Ojrzeń
Robert MARCYSIAKMłock
Michał NAROŻNIKZielona
Marek OLECHOWICZNowa Wieś
Sławomir SZCZEPAŃSKIŻochy
Marek ŚLUBOWSKIOjrzeń
Hanna WIŚNIEWSKAKraszewo
Arkadiusz WRÓBLEWSKIOjrzeń
Waldemar ZIMNOWODZKIObrąb

SKŁADY KOMISJI RADY GMINY OJRZEŃ – KADENCJA 2010-2014r.

KOMISJA REWIZYJNA
PrzewodniczącyDorota Bińczycka
Z-ca przewodniczącegoMarek Ślubowski
CzłonkowieAgata Buczek, Hanna Wiśniewska, Arkadiusz Wróblewski, Marek Olechowicz, Waldemar Zimnowodzki
KOMISJA ROZWOJU GOSPODARCZEGO, BUDŻETU, OŚWIATY I KULTURY
PrzewodniczącyAgata Buczek
Z-ca przewodniczącegoDariusz Kuciński
CzłonkowieDorota Bińczycka, Hanna Wisniewska, Marek Olechowicz, Grzegorz Lejman , Jacek Biliński, Ryszard Wysocki
KOMISJA BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA
PrzewodniczącyMichał Narożnik
Z-ca przewodniczącegoArkadiusz Wróblewski
CzłonkowieMarek Ślubowski, Waldemar Zimnowodzki, Sławomir Szczepański, Robert Marcysiak, Janusz Kucharski

SKŁAD RADY GMINY OJRZEŃ – KADENCJA 2006-2010r.

IMIĘ I NAZWISKOMIEJSCOWOŚĆFUNKCJA
Jacek BILIŃSKIWola Wodzyńska
Danuta Dorota BIŃCZYCKAMłock
Jan BUDZISZEWSKIŻochy
Krystyna DELURALipówiec
Dariusz KUCIŃSKIKraszewo Wiceprzewodniczący Rady Gminy Ojrzeń
Marek OLECHOWICZNowa Wieś
Hanna OLSZEWSKAKraszewo
Andrzej Paweł MATCZAKMłock
Jan MARTCZAKKicin
Sławomir RZECZKOWSKIPrzyrowa
Krzysztof SZADKOWSKILuberadzPrzewodniczący Rady Gminy Ojrzeń
Marek ŚLUBOWSKIOjrzeńPrzewodniczący Komisji Rewizyjnej
Arkadiusz WRÓBLEWSKIOjrzeń
Ryszard WYSOCKIOjrzeń
Zbigniew Stanisław WYSOCKIKownaty Borowe

Komentowanie jest wyłączone