Bezpłatna sterylizacja i kastracja zwierząt

Szanowni Mieszkańcy,

informujemy, że od dnia 1 czerwca 2026 r. rozpoczynamy realizację programu bezpłatnej sterylizacji kotek i suk oraz kastracji kotów i psów. 🦮🐈

Osoby zainteresowane skorzystaniem z programu proszone są o zgłoszenie się do Urzędu Gminy Ojrzeń w celu złożenia wniosku o wydanie skierowania na zabieg weterynaryjny. 📑

Liczba zabiegów jest ograniczona i będzie realizowana do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na ten cel.

Zachęcamy Państwa do udziału w programie, który wspiera odpowiedzialną opiekę nad zwierzętami oraz pomaga ograniczać zjawisko ich bezdomności.

Możliwość komentowania została wyłączona.