Szanowni Mieszkańcy,
informujemy, że od dnia 1 czerwca 2026 r. rozpoczynamy realizację programu bezpłatnej sterylizacji kotek i suk oraz kastracji kotów i psów. 🦮🐈
Osoby zainteresowane skorzystaniem z programu proszone są o zgłoszenie się do Urzędu Gminy Ojrzeń w celu złożenia wniosku o wydanie skierowania na zabieg weterynaryjny. 📑
Liczba zabiegów jest ograniczona i będzie realizowana do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na ten cel.
Zachęcamy Państwa do udziału w programie, który wspiera odpowiedzialną opiekę nad zwierzętami oraz pomaga ograniczać zjawisko ich bezdomności.

