• Cztery zielone linie

KOMUNIKAT dot. funkcjonowania sieci wodociągowej na terenie Gminy Ojrzeń

KOMUNIKAT dot. funkcjonowania sieci wodociągowej na terenie Gminy Ojrzeń

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne związane z koronawirusem SARS-Cov-2 Gmina Ojrzeń od dnia 20.03.2020 r. wstrzymuje wyjścia pracowników odczytujących wodomierze w terenie. W celu dokonania odczytów wodomierzy pracownicy będą kontaktować sic z Odbiorcami usług telefonicznie. Aktualny stan wodomierza można zgłaszać pod numerem telefonu: 23 671-83-12 i 23 671-83-20, oraz pod numerem telefonu konserwatora wodociągu.
W przypadku, kiedy nie będzie aktualnego stanu wodomierza, ilość pobranej wody ustalana będzie na podstawie średniego zużycia wody w okresie 6 miesięcy (dwóch okresów rozliczeniowych) przed wprowadzeniem niniejszego Komunikatu.
Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość.
O wszelkich zmianach Gmina będzie informować na bieżąco na stronie internetowej pod adresem: www.ojrzen.pl oraz oficjalnym profilu Gminy na Facebooku.
Gmina zapewnia, że powyższa sytuacja nie wpływa i nie wpłynie na zapewnienie ciągłości dostaw wody. Urządzenia wodociągowe posiadają zdolność do realizacji dostaw wody w sposób ciągły i niezawodny, a także zapewniają należytą jakość dostarczanej wody.
Gmina prowadzi regularną wewnętrzną kontrolę urządzeń wodociągowych oraz kontrolę jakości wody.
Zdzisław Mierzejewski
Wójt Gminy Ojrzeń

Komentowanie jest wyłączone.